dowiedz się więcej

O Mnie

keiko naturoterapia

Miejsce, gdzie zaznasz relaksu i przywrócisz radość życia

Wystarczy muśnięcie dłoni by otworzyć szlaki energetyczne naszego istnienia
Joanna Czarnecka
Zapraszam do mojego gabinetu, w którym się rozgościsz, ukoisz i wsłuchasz się w siebie.
Czekam na Ciebie w gabinecie w centrum Wrocławia.

Harmonia

osiągnij równowagę pomiędzy ciałem i duchem

Zdrowie z natury

zharmonizuj energię, wsłuchaj się w swój oddech

Leczniczy dotyk

pozwól sobie na dotyk ciała i duszy

masaż bańką chińską w Keiko
godzin praktyki
0 +
zabiegów w ofercie
0 +
już tyle minut zabiegu wystarczy
0

Kim jestem

Joanna Czarnecka

Joanna Czarnecka

Wszystko zaczęło się od Reiki. Spotkałam je przypadkiem i zagościło w mym sercu i życiu na dobre.

Wierzę głęboko, że odzyskując harmonię i spokój, zyskujemy zdrowe i szczęśliwe życie. W swojej pracy wykorzystuję różne metody: masaże, aromaterapię, bańki i wiele innych, a wszystkie płyną z natury.

W życiu prywatnym jestem mamą i niepoprawną optymistką. I chociaż sama mam wiele pasji i ciągle jest mnie gdzieś pełno, to w gabinecie jestem po to, by pomóc odnaleźć Ci spokój, przynieść odprężenie i pobudzić procesy regeneracyjne w Twoim ciele.

Certyfikaty

O Keiko Szczęśliwi Klienci

Żałuję, że mam spory kawałek do Wrocławia, bo z całą pewnością byłabym stałą klientką Asi. Ta kobieta to naturoterapeuta przez duże N 🙂 Masaże, bańki, reiki, wiedza o naturalnym leczeniu - wszystko na wysokim poziomie.

Najczęściej korzystałam w Keiko z zabiegów Reiki i byłam pod wrażeniem ❤️ Dały mi energetycznego "kopa" , pozwoliły dalej funkcjonować. Masaże to petarda, widać i czuć, że Asia ma na ich temat sporą wiedzę i skończyła nie jeden kurs w tym zakresie. Dla mnie jednak najważniejsze jest to, że korzystając z jakiekolwiek zabiegu, możemy czuć się przy Asi swobodnie, bo jest osobą o przemiłym usposobieniu i cudownej energii ✨ Polecam serdecznie!
Kamila Ligęza
Asia jest przecudowną, ciepłą i niezwykle radosną duszą, która swoją energią i pasją ogrzewa serce każdego, kto przekroczy progi gabinetu Keiko!

Bez względu na to, który zabieg wybierzesz dla siebie, Twoje samopoczucie po zakończeniu spotkania będzie boskie 😍 Asia przyjmuje z otwartym sercem - czujesz się jak w Domu. Gdzie możesz być w końcu sobą 🙂 A to chyba najważniejsze odczucie, jakie może Ci dać wizyta w gabinecie naturoterapii.

Z serca polecam Keiko - Naturoterapia i moją gwiezdną Siostrę Asię ❤
Monika Tokarek
Doskonale warunki do relaksu i odprężenia. Piękne wnętrze, muzyka i cudowny masaż. Gorąco polecam!
Aleksandra Janik
Polecam wszystkim dla zmęczonego ciała i ducha. Asia potrafi zdziałać cuda i rozluźnić napięcia, odprężyć i dać ukojenie. A przy stanach przeziębieniowych bańki już mnie kilka razy postawiły na nogi.
Aleksandra Wrońska